:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Goście z Siemiatycz górą

14 kwietnia na stadionie miejskim OSiR w Hajnówce Juniorzy podejmowali KKS Orzeł Siemiatycze. Mecz zakończył się sukcesem dla siemiatyczan, a totalną porażką dla miejscowych

Nudna i mało efektywna I połowa skończyła się bezbramkowo, choć było kilka dogodnych akcji pod obiema bramkami. Najlepszą sytuację zmarnował hajnowianin, który sam na sam z bramkarzem gości, nie potrafił zamienić akcji na bramkę, kopiąc piłkę wprost w ręce bramkarza. Na zakończenie meczu trener OSiRu Marek Hanula podsumował jednym zdaniem: "Gdyby na początku wykorzystano akcję sam na sam z bramkarzem Orłów, to podejrzewam, że mecz inaczej by się potoczył". Druga odsłona meczu to ciąg dalszy niepowodzeń hajnowian. W 10 minucie efektowna akcja Adama Ilczuka z Siemiatycz i rajd z piłką na polu karnym gospodarzy zakończony strzałem w poprzeczkę, a w efekcie golem i goście prowadzą 0:1. Następna bramka pada z rzutu rożnego, gdzie ponownie Adamowi Ilczukowi wystarczyło delikatnie musnąć piłkę główką i wpakować do siatki. W tym momencie wynik brzmi 0:2. Mimo prób gospodarzom nie udało się przynajmniej wyrównać niekorzystnego wyniku bramkowego. Kilka sekund przed końcowym gwizdkiem sędziowskim podniesiono przewagę bramkową i ostatecznie wynikiem 0:3 zakończył się mecz.

Juniorzy mł. OSiR Hajnówka - KKS Orzeł Siemiatycze 0:3

       Skład OSiR: Michał Gagan, Karol Rogoziński, Krystian Dutkowski, Andrzej Parfieniuk, Piotr Wojciuk, Maciej Ignatowicz, Karol Borowski, Bartek Olszewski, Krzysztof Masajło, Jakub Mikołajczuk, Piotr Daniszewski, Gabriel Litwinowicz, Julian Ostapczuk, Daniel Chodakowski, Krzysztof Pieczarka. Trener: Marek Hanula.

       Skład Orła Siemiatycze: Mateusz Jabczyk, Krystian Łopaciuk, Jakub Plichta, Kacper Jarczyk, Przemysław Kazberuk, Kacper Zazuliński, Kamil Kryński, Adam Ilczuk, Michał Olszewski, Hubert Ochental, Jakub Twardowski, Sebastian Pyszko, Adrian Kosiński, Patryk Moczulski, Adam Żero. Trener: Jarosław Rosłoń

 Andrzej Janiuk, fot AJJ

 


Goście z Siemiatycz górą komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się